top of page
woman handbuilding a vase
working with clay

O MNE

Moje meno je Adriana. Pochádzam zo Slovenska avšak veľkú časť mojej dospelosti som strávila v krajinách ako Taliansko, Španielsko, Anglicko, Holandsko, Amerika či Dánsko - kde som vyštudovala dizajn. Z tohto dôvodu si myslím, že moja tvorba je z veľkej časti ovplyvnená rôznymi prvkami, ktoré som niekde na cestách spozorovala, inšpirovala sa.

Umenie ma sprevádzalo mojim, zatiaľ mladým, životom už od malička. Vždy mi voňalo, vždy ma lákalo skúšať nové veci, objavovať seba-sa cez rôzne médiá ako maľba, keramika, textil, hudba...vyskúšala som toho veľa a našla to, čo je môjmu srdcu najbližšie. Veľkú časť toho môžete nájsť práve tu, na stránke mojej značky ZENÆ.

​Názov značky ZENÆ, taktiež aj "žena žene", je mojim prvým projektom, ktorý by som chcela venovať všetkým ženám, ktoré má vyformovali do podoby ženy akou som teraz a taktiež tým, s ktorými sa dennodenne stretávame, či už v práci, doma alebo na ulici. Oblé tvary, unikátnosť a nepravidelnosť no najmä duša sú základnou esenciou každého môjho produktu.

K tomu pridajte udržateľné a prírodné materiály a máte  výsledok toho čo ZENÆ predstavuje.

​​

Dúfam, že si každá/každý z vás nájde v mojich produktoch niečo, čo bude vášmu srdcu blízke.

Vaša Adriana

Zenae_KatarinaKri__7445.jpg
bottom of page